Zakończenie Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020!

Igrzyska XXXII Olimpiady Tokio 2020 zakończyły się wielkim sukcesem naszej zawodniczki – Anny Puławskiej, która zdobyła kolejny medal, tym razem brązowy w konkurencji K4 na dystansie 500 m. Na podium stanęła razem z koleżankami z zespołu: Karoliną Nają, Justyną Iskrzycką i Heleną Wiśniewską. Przypomnijmy, srebrny medal Ania zdobyła w K2 na 500 m razem w osadzie z Karoliną Nają. Wielkie gratulacje!!!

Fot: Tomasz Markowski

Kanadyjkarz Wiktor Głazunow wystąpił w Tokio w dwóch konkurencjach. W finale C2 razem z Tomaszem Barniakiem (AZS AWF Poznań) zajęli 7 miejsce, natomiast w konkurencji C1 Wiktor Głazunow uplasował się na 13 pozycji.

Olga Michałkiewicz wspólnie z koleżankami z osady w czwórce bez sternika zajęła w finale 6 miejsce. Katarzyna Boruch pojechała na igrzyska jako zawodniczka rezerwowa.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom startów w letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio!

 

 

 

Polecane- Kajakarstwo

Youtube - Kajakarstwo Obóz

Youtube - Ergometry

Youtube - Kajakarstwo