Akcje szkoleniowe ACSS

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowany w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2023. Umowa Nr 2023/0169/0281/SubB/DSW z dnia 28 czerwca 2023 roku.
 

KOD

Data

Zgrupowanie/Konsultacje

Miejsce

Lista osób

GO.LA.1

16-27.01.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.2

27.01-04.02.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Toruń

Dams Wiktoria – zawodnik
Majewska Marika – zawodnik
Pestka Jakub – zawodni
Zaleska-Posmyk Izabela – trener

GO.LA.3

05-08.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Toruń

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.4

08-13.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.5

20-31.03.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.6

10-28.04.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.7

06-31.05.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.8

01-15.06.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.WI.1

02-05.01.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.2

01-04.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.3

01-04.03.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.4

09-13.04.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.5

01-03.05.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.6

01-04.06.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.KK.1

27-30.04.2023

Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów

Wałcz

Głazunow Wiktor – zawodnik
Olszewska Julia – zawodnik
Puławska Anna – zawodnik
Zachara Marek – trener

GO.WI.1

14-15.04.2023

Centralne Regaty Długodystansowe

Kruszwica

Boruch Katarzyna – zawodnik
Jankowska Martyna – zawodnik
Koroś Hanna – zawodnik
Michałkiewicz Olga – zawodnik
Rojek Aleksandra – zawodnik
Zmelty Wioletta – zawodnik
Basta Piotr – trener

GO.WI.2

28-30.04.2023

Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne

Poznań

Bubień Tymoteusz – zawodnik
Byczek Jakub – zawodnik
Koroś Hanna – zawodnik
Rojek Aleksandra – zawodnik
Basta Piotr – zawodnik

GO.LA.9

24-30.06.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Włocławek

Dams Wiktoria – zawodnik
Dobrowolska Aleksandra - zawodnik
Majewska Marika – zawodnik Pestka
Jakub – zawodni
Szałas Julia – zawodnik
Papuga Sebastian – trener
Zaleska-Posmyk Izabela – trener

GO.WI.7

03-20.07.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Wągrowiec

Boruch Katarzyna – zawodnik

Byczek Jakub – zawodnik

Koroś Hanna – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.8

21-23.07.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.13

24-28.07.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.14

27-31.08.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

GO.LA.10

03-16.07.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika - zawodnik

GO.LA.11

01-31.08.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika - zawodnik

GO.WI.15

21-24.07.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gdańsk

Byczek Jakub – zawodnik

GO.WI.4

04-06.08.2023

Puchar Miasta Gdańska, Sprinty Morskie

Gdańsk

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Rojek Aleksandra – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

GO.WI.9

23-30.09.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Kaźmierczak Weronika – zawodnik

Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.10

01-19.10.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Byczek Jakub – zawodnik

Jankowska Martyna – zawodnik

Kaźmierczak Weronika – zawodnik

Lesner Zuzanna – zawodnik

Rojek Aleksandra – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener 

GO.LA.18

02-27.10.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

Izabela Zaleska – Posmyk – trener

GO.LA.19

04-31.10.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Toruń

Żelazna Magdalena – zawodnik

GO.WI.3

20-22.10.2023

 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne

 Poznań

Boruch Katarzyna – zawodnik

Byczek Jakub – zawodnik

Jankowska Martyna – zawodnik

Kaźmierczak Weronika – zawodnik

Lesner Zuzanna – zawodnik

Rojek Aleksandra – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.11

02-06.11.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Lesner Zuzanna – zawodnik 

 GO.WI.12

 18-22.12.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Lesner Zuzanna – zawodnik 

GO.LA.20

03-12.11.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Karpacz

Kaniowska Weronika – zawodnik

GO.LA.15

12-19.11.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Zakopane

Dobrowolska Aleksandra – zawodnik

Szałas Julia – zawodnik

GO.KK.1 12-23.12.2023

 

Zgrupowanie szkoleniowe

Zakopane

Głazunow Wiktor – zawodnik

Zachara Marek – trener

GO.WI.12 26-31.12.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.16 01-22.12.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Legitymacje

Legitymacje 2023/2024

Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024.

Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu.

Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – DOPIERO PO JEJ WYKONANIU CZŁONKOSTWO JEST KOMPLETNE, a ubezpieczenie obowiązuje standardowo od dnia następnego.

UWAGA!

Wymagane będzie zaktualizowanie danych takich jak:

- Sekcja, wariant ubezpieczenia oraz odpowiedni rodzaj legitymacji
- Zdjęcie do legitymacji w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie)
- Uczniowie/studenci – skan lub zdjęcie legitymacji uczniowskiej/studenckiej (przód i tył) oraz jej numer
- Nauczyciele/wykładowcy/trenerzy - skan lub zdjęcie zaświadczenia o zatrudnieniu w danej placówce (legitymacji ITIC)

Formularze dostępne na stronie: http://www.azs.pl/legitymacje

Warianty opłat dla sekcji

1. Polisa STANDARD NNW - 7 000,00zł + składka członkowska – 110,00zł
2. Polisa KOMFORT NNW - 25 000,00zł + składka członkowska – 155,00 zł
3. Polisa SPORT NNW - 65 000,00zł + składka członkowska – 1050,00 zł

Rodzaje legitymacji:

- Legitymacja AZS: wszyscy członkowie AZS bez względu na wiek i status, w tym dzieci poniżej 12 roku życia, seniorzy, absolwenci, działacze
- Legitymacja ISIC-AZS: studenci - bez ograniczenia wieku, uczniowie powyżej 12 roku życia
- Legitymacja ITIC-AZS: nauczyciele, wykładowcy akademiccy lub trenerzy

Wszystkie informacje o członkostwie, legitymacjach AZS, ubezpieczeniach są dostępne na stronie www.legitymacja.azs.pl

Liczymy na Ciebie! Wybierz jedną z opcji rejestracji:

rejestracja1-2rejestracja2-2

 

 

Dane Bankowe

mBank S.A.
Numer Konta : 42 1140 2004 0000 3602 8193 9707
 
NIP Klubu :  599-23-31-629

Akcje szkoleniowe ACSS-old

Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowany w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2023. Umowa Nr 2023/0169/0281/SubB/DSW z dnia 28 czerwca 2023 roku.

KOD

Data

Zgrupowanie/Konsultacje

Miejsce

Lista osób

GO.LA.1

16-27.01.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.2

27.01-04.02.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Toruń

Dams Wiktoria – zawodnik
Majewska Marika – zawodnik
Pestka Jakub – zawodni
Zaleska-Posmyk Izabela – trener

GO.LA.3

05-08.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Toruń

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.4

08-13.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.5

20-31.03.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.6

10-28.04.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.7

06-31.05.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.LA.8

01-15.06.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika – zawodnik

GO.WI.1

02-05.01.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.2

01-04.02.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.3

01-04.03.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.4

09-13.04.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.5

01-03.05.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.WI.6

01-04.06.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik
Kaźmierczak Weronika – zawodnik
Lesner Zuzanna – zawodnik

GO.KK.1

27-30.04.2023

Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów

Wałcz

Głazunow Wiktor – zawodnik
Olszewska Julia – zawodnik
Puławska Anna – zawodnik
Zachara Marek – trener

GO.WI.1

14-15.04.2023

Centralne Regaty Długodystansowe

Kruszwica

Boruch Katarzyna – zawodnik
Jankowska Martyna – zawodnik
Koroś Hanna – zawodnik
Michałkiewicz Olga – zawodnik
Rojek Aleksandra – zawodnik
Zmelty Wioletta – zawodnik
Basta Piotr – trener

GO.WI.2

28-30.04.2023

Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne

Poznań

Bubień Tymoteusz – zawodnik
Byczek Jakub – zawodnik
Koroś Hanna – zawodnik
Rojek Aleksandra – zawodnik
Basta Piotr – zawodnik

GO.LA.9

24-30.06.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Włocławek

Dams Wiktoria – zawodnik
Dobrowolska Aleksandra - zawodnik
Majewska Marika – zawodnik Pestka
Jakub – zawodni
Szałas Julia – zawodnik
Papuga Sebastian – trener
Zaleska-Posmyk Izabela – trener

GO.WI.7

03-20.07.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Wągrowiec

Boruch Katarzyna – zawodnik

Byczek Jakub – zawodnik

Koroś Hanna – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.8

21-23.07.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Zmelty Wioletta – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.13

24-28.07.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Bubień Tymoteusz – zawodnik

Basta Piotr – trener

GO.WI.14

27-31.08.2023

Konsultacja szkoleniiwa

Gorzów Wlkp.

Boruch Katarzyna – zawodnik

GO.LA.10

03-16.07.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika - zawodnik

GO.LA.11

01-31.08.2023

Zgrupowanie szkoleniowe

Gorzów Wlkp.

Majewska Marika - zawodnik

GO.WI.15

21-24.07.2023

Konsultacja szkoleniowa

Gdańsk

Byczek Jakub – zawodnik

GO.WI.4

04-06.08.2023

Puchar Miasta Gdańska, Sprinty Morskie

Gdańsk