Akcje szkoleniowe ACSS
KOD |
Data |
Zgrupowanie/Konsultacje |
Miejsce |
Lista osób |
GO.LA.1 | 07-16.01.2024 | Zgrupowanie szkoleniowe | Wałcz | Wesołowska Kaja – zawodnik |
GO.LA.2 | 15-31.01.2024 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Wesołowska Kaja – zawodnik |
GO.LA.3 | 03-06.02.2024 | Konsultacja szkoleniowa | Toruń | Majewska Marika – zawodnik Zaleska – Posmyk Izabela – trener |
GO.LA.4 | 09-16.02.2024 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Wesołowska Kaja – zawodnik |
GO.LA.5 | 01-15.03.2024 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp |
Wesołowska Kaja – zawodnik |
GO.WI.1 | 01-04.01.2024 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.2 | 01-04.02.2024 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.3 | 01-06.03.2024 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.KK.1 | 08.01-01.02.2024 | Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne | Portugalia |
Głazunow Wiktor – zawodnik |
GO.LA.1 | 27-29.01.2024 | Ogólnopolskie Halowe Zawody LA | Toruń |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.2 | 09-10.02.2024 | Zawody kontrolne PZLA | Spała |
Kosikowska Paulina – zawodnik |
KOD |
Data |
Zgrupowanie/Konsultacje |
Miejsce |
Lista osób |
GO.LA.1 |
16-27.01.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.2 |
27.01-04.02.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Toruń |
Dams Wiktoria – zawodnik |
GO.LA.3 |
05-08.02.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Toruń |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.4 |
08-13.02.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.5 |
20-31.03.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.6 |
10-28.04.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.7 |
06-31.05.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.8 |
01-15.06.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.WI.1 |
02-05.01.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.2 |
01-04.02.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.3 |
01-04.03.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.4 |
09-13.04.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.5 |
01-03.05.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.6 |
01-04.06.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.KK.1 |
27-30.04.2023 |
Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów |
Wałcz |
Głazunow Wiktor – zawodnik |
GO.WI.1 |
14-15.04.2023 |
Centralne Regaty Długodystansowe |
Kruszwica |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.2 |
28-30.04.2023 |
Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne |
Poznań |
Bubień Tymoteusz – zawodnik |
GO.LA.9 |
24-30.06.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Włocławek |
Dams Wiktoria – zawodnik |
GO.WI.7 |
03-20.07.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Wągrowiec |
Boruch Katarzyna – zawodnik Byczek Jakub – zawodnik Koroś Hanna – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.8 |
21-23.07.2023 |
Konsultacja szkoleniiwa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Bubień Tymoteusz – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.13 |
24-28.07.2023 |
Konsultacja szkoleniiwa |
Gorzów Wlkp. |
Bubień Tymoteusz – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.14 |
27-31.08.2023 |
Konsultacja szkoleniiwa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.LA.10 |
03-16.07.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika - zawodnik |
GO.LA.11 |
01-31.08.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika - zawodnik |
GO.WI.15 |
21-24.07.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gdańsk |
Byczek Jakub – zawodnik |
GO.WI.4 |
04-06.08.2023 |
Puchar Miasta Gdańska, Sprinty Morskie |
Gdańsk |
Bubień Tymoteusz – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik |
GO.WI.9 |
23-30.09.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Kaźmierczak Weronika – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.10 |
01-19.10.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Bubień Tymoteusz – zawodnik Byczek Jakub – zawodnik Jankowska Martyna – zawodnik Kaźmierczak Weronika – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.LA.18 |
02-27.10.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik Izabela Zaleska – Posmyk – trener |
GO.LA.19 |
04-31.10.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Toruń |
Żelazna Magdalena – zawodnik |
GO.WI.3 |
20-22.10.2023 |
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne |
Poznań |
Boruch Katarzyna – zawodnik Byczek Jakub – zawodnik Jankowska Martyna – zawodnik Kaźmierczak Weronika – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.11 |
02-06.11.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.12 |
18-22.12.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.LA.20 |
03-12.11.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Karpacz |
Kaniowska Weronika – zawodnik |
GO.LA.15 |
12-19.11.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Zakopane |
Dobrowolska Aleksandra – zawodnik Szałas Julia – zawodnik |
GO.KK.1 | 12-23.12.2023
|
Zgrupowanie szkoleniowe |
Zakopane |
Głazunow Wiktor – zawodnik Zachara Marek – trener |
GO.WI.12 | 26-31.12.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.16 | 01-22.12.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
Legitymacje
Legitymacje 2023/2024
Uruchamiamy nowy system członkowski Planeta AZS na rok akademicki 2023/2024.
Główna zmiana w działaniu systemu to obowiązek akceptacji wniosku o członkostwo przez Klub AZS. Nie ma możliwości uzyskania członkostwa bez akceptacji Klubu.
Oznacza to, że po wypełnieniu formularza (odnawiającego lub nowego członka) zostaje on przesłany do Klubu. Po weryfikacji i jego akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – DOPIERO PO JEJ WYKONANIU CZŁONKOSTWO JEST KOMPLETNE, a ubezpieczenie obowiązuje standardowo od dnia następnego.
UWAGA!
Wymagane będzie zaktualizowanie danych takich jak:
- Sekcja, wariant ubezpieczenia oraz odpowiedni rodzaj legitymacji
- Zdjęcie do legitymacji w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie)
- Uczniowie/studenci – skan lub zdjęcie legitymacji uczniowskiej/studenckiej (przód i tył) oraz jej numer
- Nauczyciele/wykładowcy/trenerzy - skan lub zdjęcie zaświadczenia o zatrudnieniu w danej placówce (legitymacji ITIC)
Formularze dostępne na stronie: http://www.azs.pl/legitymacje
Warianty opłat dla sekcji
1. Polisa STANDARD NNW - 7 000,00zł + składka członkowska – 110,00zł
2. Polisa KOMFORT NNW - 25 000,00zł + składka członkowska – 155,00 zł
3. Polisa SPORT NNW - 65 000,00zł + składka członkowska – 1050,00 zł
Rodzaje legitymacji:
- Legitymacja AZS: wszyscy członkowie AZS bez względu na wiek i status, w tym dzieci poniżej 12 roku życia, seniorzy, absolwenci, działacze
- Legitymacja ISIC-AZS: studenci - bez ograniczenia wieku, uczniowie powyżej 12 roku życia
- Legitymacja ITIC-AZS: nauczyciele, wykładowcy akademiccy lub trenerzy
Wszystkie informacje o członkostwie, legitymacjach AZS, ubezpieczeniach są dostępne na stronie www.legitymacja.azs.pl
Liczymy na Ciebie! Wybierz jedną z opcji rejestracji:
Dane Bankowe
Akcje szkoleniowe ACSS-old
KOD |
Data |
Zgrupowanie/Konsultacje |
Miejsce |
Lista osób |
GO.LA.1 |
16-27.01.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.2 |
27.01-04.02.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Toruń |
Dams Wiktoria – zawodnik |
GO.LA.3 |
05-08.02.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Toruń |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.4 |
08-13.02.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.5 |
20-31.03.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.6 |
10-28.04.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.7 |
06-31.05.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.8 |
01-15.06.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.WI.1 |
02-05.01.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.2 |
01-04.02.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.3 |
01-04.03.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.4 |
09-13.04.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.5 |
01-03.05.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.6 |
01-04.06.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.KK.1 |
27-30.04.2023 |
Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów |
Wałcz |
Głazunow Wiktor – zawodnik |
GO.WI.1 |
14-15.04.2023 |
Centralne Regaty Długodystansowe |
Kruszwica |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.2 |
28-30.04.2023 |
Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne |
Poznań |
Bubień Tymoteusz – zawodnik |
GO.LA.9 |
24-30.06.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Włocławek |
Dams Wiktoria – zawodnik |
GO.WI.7 |
03-20.07.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Wągrowiec |
Boruch Katarzyna – zawodnik Byczek Jakub – zawodnik Koroś Hanna – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.8 |
21-23.07.2023 |
Konsultacja szkoleniiwa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Bubień Tymoteusz – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.13 |
24-28.07.2023 |
Konsultacja szkoleniiwa |
Gorzów Wlkp. |
Bubień Tymoteusz – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.14 |
27-31.08.2023 |
Konsultacja szkoleniiwa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.LA.10 |
03-16.07.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika - zawodnik |
GO.LA.11 |
01-31.08.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika - zawodnik |
GO.WI.15 |
21-24.07.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gdańsk |
Byczek Jakub – zawodnik |
GO.WI.4 |
04-06.08.2023 |
Puchar Miasta Gdańska, Sprinty Morskie |
Gdańsk |
Bubień Tymoteusz – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik |
GO.WI.9 |
23-30.09.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Kaźmierczak Weronika – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.10 |
01-19.10.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Bubień Tymoteusz – zawodnik Byczek Jakub – zawodnik Jankowska Martyna – zawodnik Kaźmierczak Weronika – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.LA.18 |
02-27.10.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik Izabela Zaleska – Posmyk – trener |
GO.LA.19 |
04-31.10.2023 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Toruń |
Żelazna Magdalena – zawodnik |
GO.WI.3 |
20-22.10.2023 |
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne |
Poznań |
Boruch Katarzyna – zawodnik Byczek Jakub – zawodnik Jankowska Martyna – zawodnik Kaźmierczak Weronika – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.11 |
02-06.11.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.12 |
18-22.12.2023 |
Konsultacja szkoleniowa |
Gorzów Wlkp. |
Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
Karpacz | dddd | ||
Zakopane | |||
Zakopane |
Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży,
realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2022. Umowa Nr 2022/0313/0281/SubB/DSW z dnia 18 lipca 2022 roku.
KOD | Data | Zgrupowanie/Konsultacje | Miejsce | Lista osób |
GO.JU.1 | 05-13.02.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Zakopane | Studnicki Ignacy – zawodnik |
GO.LA.1 | 03-14.01.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.2 | 14-23.01.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Toruń | Krasicka Wiktoria – zawodnik Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.3 | 27-30.01.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Spała | Lesiewicz Kornelia - zawodniczka |
GO.LA.4 | 01-14.02.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika - zawodnik |
GO.LA.5 | 15-20.02.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Toruń | Krasicka Wiktoria – zawodnik Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.6 | 01-31.03.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.7 | 01-07.04.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.8 | 21-29.04.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.9 | 24-27.04.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Wałcz | Lesiewicz Kornelia – zawodnik |
GO.LA.10 | 29.04-05.05.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Wałcz | Dejneko Kamil – zawodnik Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.11 | 18-31.05.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.12 | 01-19.06.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.WI.1 | 02-06.01.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.2 | 01-06.02.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.3 | 01-06.03.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.4 | 18-24.04.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.5 | 02-05.05.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.6 | 01-03.06.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.JU.1 | 22-24.04.2022 | Europen Cup | Poznań | Studnicki Ignacy – zawodnik |
GO.KK.1 | 22-24.04.2022 | I Puchar Polski Seniorów | Wałcz | Głazunow Wiktor – zawodnik Olszewska Julia – zawodnik Puławska Anna – zawodnik Zachara Marek – trener |
GO.WI.1 | 13-14.04.2022 | Wiosenne Regaty Długodystansowe |
Kruszwica | Kaźmierczak Weronika – zawodni Lesner Zuzanna – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.2 | 29.04-01.05.2022 | Centralne Wiosenne Regaty Kontrolne |
Poznań | Boruch Katarzyna – zawodnik Kaźmierczak Weronika – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.LA.14 | 10-17.07.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Wałcz | Dejneko Kamil – zawodnik Krasicka Wiktoria – zawodnik Majewska Marika – zawodnik Zaleska-Posmyk Izabela - trener |
GO.LA.15 | 18-31.08.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.16 | 1-31.10.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.20 | 01-08.07.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Łódź | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.21 | 02-07.07.2022 | Konsultacja szkoleniowa |
Wolsztyn | Dobrowolska Aleksandra – zawodnik |
GO.WI.7 | 04-21.07.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Wągrowiec | Koroś Hanna – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.8 | 22.07-04.08.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Bubień Tymoteusz – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.WI.9 | 26-30.09.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.10 | 01-14.10.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.11 | 01-08.11.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.12 | 18-30.12.2022 | Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Lesner Zuzanna – zawodnik |
GO.WI.13 | 03-05.07.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.14 | 07-09.08.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gorzów Wlkp. | Boruch Katarzyna – zawodnik |
GO.WI.15 | 11-14.09.2022 | Konsultacja szkoleniowa | Gdańsk | Zmelty Wioletta – zawodnik |
GO.WI.3 | 21-23.10.2022 | Centralne Kontrolne Regaty Jesienne |
Poznań | Bubień Tymoteusz – zawodnik Koroś Hanna – zawodnik Rojek Aleksandra – zawodnik Zmelty Wioletta – zawodnik Basta Piotr – trener |
GO.LA.17 |
06-13.11.2022 |
Zgrupowanie szkoleniowe |
Wałcz |
Dobrowolska Aleksandra – zawodnik Krasicka Wiktoria – zawodnik Majewska Marika – zawodnik Zaleska-Posmyk Izabela – trener |
GO.LA.18 |
14-30.11.2022 |
Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. |
Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.19 |
19-31.12.2022 |
Zgrupowanie szkoleniowe | Gorzów Wlkp. | Majewska Marika – zawodnik |
GO.LA.22 |
11-20.11.2022 |
Zgrupowanie szkoleniowe | Szczyrk |
Szałas Julia – zawodnik |
Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2021. Umowa Nr 2021/0276/0281/SubB/DSW z dnia 29.06.2021
GO.WI.13 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 08-14.11.2021 r.
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.WI.14 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 06-12.12.2021 r.
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.LA.7 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Szczyrk – 06-14.11.2021 r.
Lista osób:
1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
2. Majewska Marika – zawodnik
GO.LA.8 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Gorzów Wlkp. – 01-10.12.2021 r.
Lista osób:
1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
2. Majewska Marika – zawodnik
GO.WI.3 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 22-24.10.2021 r.
Lista osób:
1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Koroś Hanna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Basta Piotr – trener
GO.WI.11 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-26.09.2021 r.
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.WI.12 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 04-10.10.2021 r.
Lista osób:
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.KK.6 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 16-27.08.2021 r.
Lista osób:
1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
GO.WI.10 Konsultacja szkoleniowa – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-05.08.2021
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Bubień Tymoteusz – zawodnik
3. Kaźmierczak Weronika –zawodnik
4. Koroś Hanna – zawodnik
5. Lesner Zuzanna – zawodnik
6. Michałkiewicz Olga – zawodnik
7. Zmelty Wioletta – zawodnik
8. Basta Piotr – trener
GO.WI.9 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 23-29.07.2021
Lista osób:
1. Bubień Tymoteusz – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika –zawodnik
3. Koroś Hanna – zawodnik
4. Lesner Zuzanna – zawodnik
5. Zmelty Wioletta – zawodnik
6. Basta Piotr – trener
GO.WI.8 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 01-22.07.2021
Lista osób:
1. Zmelty Wioletta – zawodnik
2. Basta Piotr – trener
GO.WI.15 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 13-22.07.2021
Lista osób:
1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.WI.16 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 16-22.07.2021
Lista osób:
1. Bubień Tymoteusz – zawodnik
2. Koroś Hanna – zawodnik
GO.WI.7 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-13.06.2021
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.KK.5 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 24.05-02.06.2021
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
GO.WI.6 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 17-23.05.2021
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.KK.1 Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 05.01-27.02.2021
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
GO.KK.1 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 15.03-02.04.2021
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
GO.KK.2 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 02-05.04.2021
Lista osób:
1. Głazunow Wiktor – zawodnik
GO.KK.3 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 05-25.04.2021
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
GO.KK.4 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 03-11.05.2021
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
GO.LA.1 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Toruń – 08-17.01.2021
Lista osób:
1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
GO.LA.2 Konsultacja szkoleniowa – lekka atletyka – Zielona Góra – 03-10.02.2021
Lista osób:
1. Dejneko Kamil – zawodnik
2. Krasicka Wiktoria – zawodnik
3. Zaleska – Posmyk Izabela – trener
GO.LA.3 Konsultacja szkoleniowa – lekka atletyka – Zielona Góra – 15-18.02.2021
Lista osób:
1. Dejneko Kamil – zawodnik
2. Krasicka Wiktoria – zawodnik
3. Zaleska – Posmyk Izabela – trener
GO.LA.4 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Zakopane – 19-28.03.2021
Lista osób:
1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
GO.LA.5 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Spała – 06-18.04.2021
Lista osób:
1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
GO.LA.6 Zgrupowanie szkoleniowe – lekka atletyka – Wałcz – 30.04-07.05.2021
Lista osób:
1. Krasicka Wiktoria – zawodnik
GO.WI.1 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 25-31.01.2021
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.WI.2 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 15-21.02.2021
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.WI.3 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 22-28.03.2021
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.WI.4 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 19-25.04.2021
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.WI.2 Imprezy krajowe, Centralne Regaty Otwarcia Sezonu – wioślarstwo – Poznań – 30.04-02.05.2021
Lista osób:
1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik
4. Zastawa – Schodowska Paulina – trener
Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2020.
Umowa Nr 2020/0222/0281/SubB/DSW z dnia 31 lipca 2020 r.
GO.KK.5 Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 01-21.12.2020
Lista osób:
1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
GO.WI.15 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-31.12.2020
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.KK.4 Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo klasyczne – Milfontes / Portugalia – 01-20.11.2020
Lista osób:
1. Głazunow Wiktor – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
GO.WI.14 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-14.11.2020
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.KK.5 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 07-23.10.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
GO.KK.8 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25-31.10.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
GO.KK.1 2 Puchar Polski Seniorów, Ogólnopolska Jesienna Konsultacja Szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Wałcz – 23-24.10.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
GO.WI.13 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-20.10.2020
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.WI.1 Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 23-25.10.2020
Lista osób:
1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Koroś Hanna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Basta Piotr – trener
GO.KK.4 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 07-30.09.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
GO.WI.12 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 07-17.09.2020
Lista osób:
1. Zuzanna Lesner – zawodnik
2. Olga Michałkiewicz – zawodnik
3. Basta Piotr – trener
GO.WI.7 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 01-19.07.2020
Lista osób:
1. Koroś Hanna – zawodnik
2. Zmelty Wioletta – zawodnik
3. Basta Piotr – trener
GO.WI.8 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 05-15.07.2020
Lista osób:
1.Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.WI.9 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wągrowiec – 08-12.07.2020
Lista osób:
1. Michałkiewicz Olga – zawodnik
GO.WI.10 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 20-31.07.2020
Lista osób:
1. Koroś Hanna – zawodnik
2. Zmelty Wioletta – zawodnik
3. Basta Piotr – trener
GO.WI.11 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 25-31.07.2020
Lista osób:
1. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.KK.3 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 27.07-13.08.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
GO.WI.4 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-12.03.2020
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.WI.2 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 26.01-01.02.2020
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Kaźmierczak Weronika – zawodnik
3. Koroś Hanna – zawodnik
4. Lesner Zuzanna – zawodnik
5. Zmelty Wioletta – zawodnik
6. Basta Piotr – trener
GO.WI.3 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-11.02.2020
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.WI.5 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 02-10.05.2020
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.WI.6 Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-15.06.2020
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
GO.KK.2 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Lubniewice – 09.03-23.03.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
GO.KK.3 Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Milfontes/Portugalia – 12.02 – 01.03.22020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
GO.KK.1 Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Zakopane – 02-12.01.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
GO.KK.1 Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Nina Sao Domingos/Portugalia – 05.01– 22.02.2020
Lista osób:
1. Głazunow Wiktor – zawodnik
GO.KK.2 Zgrupowanie szkoleniowe zagraniczne – kajakarstwo – Milfontes/Portugalia – 18.01 – 05.02.2020
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Zachara Marek – trener
Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w zakresie szkolenia i współzawodnictwa sportowego młodzieży, realizowanego w Akademickich Centrach Szkolenia Sportowego w roku 2019. Umowa Nr 2019/0231/0281/SubB/DSW, zawarta dnia 17.06.2019 r.
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 22.11-06.12.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Zakopane – 06-22.12.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Milfontes / Portugalia – 03-20.11.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Wałcz – 04.11-22.12.2019
Lista osób:
1. Wiktor Głazunow – zawodnik
Ogólnopolska Konsultacja Seniorów – kajakarstwo – Wałcz – 25-26.10.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
Centralne Kontrolne Regaty Jesienne – wioślarstwo – Poznań – 25-27.10.2019
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik
4. Basta Piotr – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-10.10.2019
Lista osób:
1. Naja Karolina – zawodnik
2. Puławska Anna – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-12.10.2019
Lista osób:
1. Głazunow Wiktor – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-25.10.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Noga Paulina – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-06.09.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo – Lubniewice – 05.08-30.08.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 26.07-02.08.2019
Lista osób:
1. Byczek Jakub – zawodnik
2. Boruch Katarzyna – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Basta Piotr – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Człuchów – 03-25.07.2019
Lista osób:
1. Byczek Jakub – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Zmelty Wioletta – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 27.06-19.07.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 10-20.06.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 10-24.06.2019
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
Konsultacja szkoleniowa – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 12-17.05.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 19-27.05.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 12-20.05.2019
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Poznań –10-12.05.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Głazunow Wiktor – zawodnik
3. Kołpak Kamil – zawodnik
4. Naja Karolina – zawodnik
5. Noga Paulina – zawodnik
6. Olszewski Robert – zawodnik
7. Puławska Anna – zawodnik
8. Doś Janusz – fizjoterapeuta
9. Woszczyński Łukasz – trener
10.Zachara Marek – trener
Centralne Regaty Otwarcia Sezonu – wioślarstwo – Poznań – 26-28.04.2019
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 28.04-10.05.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodnik
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 16-20.04.2019
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 22-26.04.2019
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodnik
5. Piotr Basta – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-26.04.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Lubniewice – 08-15.04.2019
Lista osób:
1. Głazunow Wiktor – zawodnik
I Puchar Polski, Zawody Konsultacyjne Seniorów – kajakarstwo klasyczne – Wałcz - 26-28.04.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Centralne Wiosenne Regaty Długodystansowe – wioślarstwo – Warszawa – 12-13.04.2019
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Byczek Jakub – zawodnik
3. Lesner Zuzanna – zawodnik
4. Zmelty Wioletta – zawodni
5. Piotr Basta – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 20.03-07.04.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Kołpak Kamil – zawodni
3. Noga Paulina – zawodnik
4. Olszewski Robert – zawodnik
5. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-11.04.2019
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Szklarska Poręba – 03-20.01.2019
Lista osób:
1. Olszewski Robert – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Szklarska Poręba – 05-21.01.2019
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Jakuszyce – 06-16.01.2019
Lista osób:
1. Noga Paulina – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Wałcz – 27.01-02.02.2019
Lista osób:
1. Boruch Katarzyna – zawodnik
2. Lesner Zuzanna – zawodnik
3. Basta Piotr – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 27.01-17.02.2019
Lista osób:
1. Noga Paulina – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 01-13.02.2019
Lista osób:
1. Kołpak Kamil – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Portimao/Portugalia – 01-13.02.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 11-28.02.2019
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Milfontes/Portugalia – 25.02-11.03.2019
Lista osób:
1. Bryński Grzegorz – zawodnik
2. Olszewski Robert – zawodnik
3. Zachara Marek – trener
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Gorzów Wlkp. – 25.02-11.03.2019
Lista osób:
1. Kołpak Kamil – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – kajakarstwo klasyczne – Montebello-Aquleira/Portugalia – 26.02-19.03.2019
Lista osób:
1. Noga Paulina – zawodnik
Zgrupowanie szkoleniowe – wioślarstwo – Gorzów Wlkp. – 01-18.03.2019
Lista osób:
1. Lesner Zuzanna – zawodnik
Piłka Nożna
Ogólnopolski projekt Akademia Piłkarska, to szkółka która rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na różną charakterystykę rozwojową dziecka w zależności od grupy oraz przedziału wiekowego. Podczas naszych treningów stawiamy sobie różne cele i założenia szkoleniowe dla poszczególnych grup wiekowych - przedszkolaków, żaków oraz orlików.
Poszukujemy osób związanych z piłką nożną (niezbędne
uprawnienia),chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy
szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.
Opis stanowiska:
- zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,
- kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,
- przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.
Wymagania:
- warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,
- chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,
- obsługa komputera (MS OFFICE).
Oferujemy:
- współtworzenie ogólnopolskiego projektu,
- szanse szybkiego rozwoju,
- cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,
- tworzenie własnej ścieżki rozwoju,
- atrakcyjne warunki finansowe,
- pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,
- uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,
- współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.
CV proszę nadsyłać do 3 sierpnia 2014r.
Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające ww. kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.nasza-akademia.com.pl www.facebook.com/KSAkademiaPilkarska