Rekrutacja


Rekrutacja do KS AZS AWF Gorzów Wlkp. sekcji wioślarskiej

Akcję naborową  prowadzimy regularnie od paru lat i szukamy wśród młodzieży adeptów, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z wioślarstwem. Akcję zaczynamy w klasach szóstych szkół podstawowych, jest to dla naszej dyscypliny optymalny czas na rozpoczęcia treningu. Nabór dotyczy zarówno chłopców jak i dziewcząt, bo szanse na realizacje ma każdy z nich.

Nasze wymagania:

chęć uprawiania sportu

- zapał do pracy oraz "odrobina głodu na sukces"

- Przedział wiekowy to 12-14 lat

Oferujemy:

Zawodnicy rozpoczynający zabawę z wioślarstwem, bo pierwszy etap tak właśnie należałoby nazwać, poznają  swoje organizmy, oczekiwania trenerów wobec nich, uczą się samokontroli i dyscypliny, zawiązują przyjaźnie, a przede wszystkim prawidłowo się rozwijają poprzez różnorodne zajęcia ruchowe. Młodym zawodnikom obok treningu specjalistycznego proponujemy zajęcia na basenie (również nauka pływania) , na lodowisku, na halach sportowych (gry zespołowe), różne formy treningu w terenie oraz wiele
innych atrakcyjnych zajęć, a wszystko bezpłatnie.

O nas

Wioślarstwo jest dyscypliną należącą do sportów wodnych, dlatego znaczna część zajęć odbywa się na świeżym powietrzu w kontakcie z przyrodą. Sport ten ma dużą tradycję w naszym mieście, bo na naszej Przystani wychowało się dwóch Mistrzów Olimpijskich tj.: Tomasz Kucharski i Michał Jeliński, również wielu olimpijczyków wyszło z murów naszego klubu, nie wspominając o utytułowanych zawodnikach Mistrzostw Świata i Europy  w różnych kategoriach wiekowych. Kadra trenerska sekcji wioślarskiej to doświadczeni trenerzy, którzy w profesjonalny sposób dbają o rozwój zawodników, zarówno w sferze fizycznej jak i emocjonalnej, w myśl zasady " w zdrowym ciele zdrowy duch".

Kontakt:

Zainteresowane osoby mogą:

- Zgłosić się na Przystań Wioślarską przy ul. Fabrycznej 3 od poniedziałku do piątku po godzinie 15.

- Dzwonić pod numer: 788 613 261 (Paulina Zastawa)

Polecane- Wioślarstwo

Youtube - Rowing Team

Youtube - Wioślarstwo