Trenerzy

Piotr Basta Urodzony 16 września w 1970 roku w Krośnie Odrzańskim. Obecnie jest trenerem koordynatorem sekcji wioślarskiej.
Jeden z najwszechstronniejszych i najwybitniejszych polskich wioślarzy w konkurencjach długo wiosłowych, 13-krotny mistrz Polski (w pięciu konkurencjach), medalista mistrzostw świata,uczestnik Pucharu Świataolimpijczyk z Barcelony (1992),Atlanty (1996) i Sydney (2000).
Reprezentował klub AZS-AWF Gorzów Wlkp. od 1985 do 1993 roku.
Obecnie Pan Piotr Basta, jako trener klasy I, sprawuje pieczę nad juniorami, młodzieżowcami i seniorami naszego klubu. Olimpijczyk pracuje również w Gimnazjum Sportowym nr 1 w Gorzowie gdzie prowadzi nabór do swojej sekcji.
Paulina Zastawa – Schodowska
Urodzona 6 czerwca w 1987 roku w Drezdenku. Trenerka młodzików i juniorów młodszych klubu AZS-AWF Gorzów Wlkp. jest także instruktorką wioślarstwa, instruktorką pływania, ratowniczką młodszą WOPR'u wraz patentem na sternika motorowodnego.
Medalistka Mistrzostw Polski, rozpoczynając od kategorii juniorki kończąc na seniorkach. Reprezentantka kadry polskiej juniorów w latach 2003-2005 brała również udział w Mistrzostwach Świata Juniorów oraz w licznych imprezach rangi międzynarodowej ze znaczącymi sukcesami.
Małgorzata Suwary

Trenerka grupy młodzików.

Hanna Koroś

Trenerka grupy naborowej.

Polecane- Wioślarstwo

Youtube - Rowing Team

Youtube - Wioślarstwo