Get Adobe Flash player

Informacja dotycząca zajęć sportowych

zajecia sportowe

Powróciły zajęcia dla najmłodszych lekkoatletów, zainteresowane osoby prosimy do kontaktu z trenerami :
- Izabela Zaleska – Posmyk : 691 354 754,
- Marcin Kondratowicz : 668 497 364

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w 2017 r.:

4 medale Miedzywojewodzkich Mistrzostw Młodzików dla najmłodszych lekkoatletów AZS-AWF Gorzów!   Złoty medal Wiktor Sibera w chodzie na 5km,   dwa srebrne Kornelia Lesiewicz w biegu na 300m oraz Michał Wybrański w chodzie na 5km jeden brązowy zdobył Michał Stradomski . Dodatkowo, same rekordy życiowe i motywacja do pracy w kolejnych sezonach! Brawo! To ostatnia impreza kończąca współzawodnictwo dzieci i młodzieży 2017 w naszej dyscyplinie. To był udany sezon!   Gratulacje dla wszystkich!

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Srebrny medal Gracjana Sabajtisa w rzucie młotem podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (OOM) oraz dwa brązowe: medal Wiktorii Krasickiej w biegu na 100 m ppł i Tomasza Strzeszewskiego w chodzie na 5000 m to największe sukcesy naszych zawodników.

Pozostałe wyniki: czwarte miejsca: Paulina Kosikowska - 400 m i Sandra Sikorska - 100 m ppł, piąte miejsce - Patryk Bucki w rzucie młotem. Miejsca w szerokich finałach wywalczyli: Kamil Dejneko - 110 m ppł, Katarzyna Smolińska - rzut oszczepem, Weronika Łaszczyńska - trójskok, Eryk Kubiś- 400 m, Natalia Suśniło - 2000m przeszkody. Gratulacje!

Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów

W dniu 31.08.2017 odbyły się w Gdańsku Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorów. Nasz Klub reprezentowało 6 zawodników, Którzy skutecznie walczyli o najwyższe miejsca. Złote Medale zdobyli: Paulina Kosikowska w biegu na 400m Wiktoria Krasicka w biegu na 100m Sandra Sikorska w skoku w dal oraz w biegu na 100m pł Maciej Terka w biegu na 3000m Srebrne Medale zdobyli: Maciej Terka w biegu na 1500m Norbert Ostrowski w skoku wzwyż Sztafeta 4x100m Kobiet : Krasicka, Sikorska, Łaszczyńska, Kosikowska Gratulacje dla zawodników!

Halowe Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce

W dniach 11-13.02 w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce. Reprezentacja Gorzowskiego AZS w dziesięcioosobowym składzie rywalizowała z najlepszymi w Polsce w swojej kategorii wiekowej.
Wszyscy zawodnicy wrócili z nowymi rekordami życiowymi, a czworo z nich z medalami.
W pierwszy dzień Mistrzostw startowała Oliwia Dąbrowska. Wicemistrzyni Juniorek 2016. Skacząc na odległość 5,80 m - zawodniczka uplasowała się na drugiej pozycji zdobywając srebrny medal Juniorek.
Drugiego dnia rywalizowały Juniorki Młodsze na dystansie 60 m przez płotki. Młodziutka Wiktoria Krasicka,- srebrna medalistka Mistrzostw Polski Młodzików 2016 już w eliminacjach ustanowiła nowy rekord życiowy a w finale, bez kompleksów pobiegła po złoty medal zdobyty wynikiem 8,74 s. Obie zawodniczki przygotowują się pod okiem Izabeli Zaleskej-Posmyk.
Trzeciego dnia Mistrzostw rywalizowali chodziarze i chodziarki na dystansie 5 i 3 km.. Trener Sebastian Papuga wystawił 5 osobową ekipę, których efektem były dwa brązowe medale: ubiegłorocznego wicemistrza z hali - Juniora Pawła Jeża (23.52.83) oraz Juniora Młodszego, brązowego medalisty Mistrzostw Polski Młodzików 2016 - Tomasza Strzeszewskiego (23.46.87)
Oprócz medalistów blisko podium bo na 4 pozycjach znalazły się Paulina Kosikowska - 300 m juniorek młodszych oraz Martyna Rzetelna - 3km chód juniorek.
Pozostali reprezentanci, którzy również zakończyli Mistrzostwa z rekordami życiowymi: Kamil Dejneko - 60 m przez płotki, Patrycja Olejnik - 3km chód, Michał Cerazy 5km chód. Z rywalizacji wieloboistek z powodu kontuzji wycofała się Julia Szałas.
Gratulujemy wszystkim i czekamy na sezon letni!

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w Słubicach

W miniony weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików. Najwięcej medali bo aż siedem przywieźli zawodnicy KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.

Srebrne i brązowe krążki Medalistów nie tylko niezwykle cieszą ale i motywują do pracy w kolejnych etapach niezapomnianej przygody ze sportem naszych Najmłodszych Lekkoatletów.

Brązowe medale zdobyli:

Tomasz Strzeszewski (5000 m chód, tr S. Papuga)

Krasicka Wiktoria (200 m ppł, tr I Zaleska)

Dejneko Kamil (110 m ppł , tr I Zaleska. ..)

Srebrni medaliści:

Kosikowska Paulina (300 m, Tr. S Papuga)

Krasicka Wiktoria (80 m ppł, tr I. Zaleska)

Smolińska Katarzyna (oszczep, tr Z. Kowalski)

Patryk Bucki ( młot, tr. Z. Kowalski/M, Wiercioch )

Gratulacje dla Zawodników - Uczniów Zespołu Szkoł Mistrzostwa Sportowego oraz Trenerów!

Polecane- Lekkoatletyka

Youtube - Lekkoatletyka